26 marca, 2018

Przemek Kocój

Kto musi zarejestrować się w UDI?

Budynek biura rachunkowego w Norwegii, siedziba zespołu księgowego i doradczego dla firm
Na skróty
  • Osoby, które przybyły do Norwegii w celach zarobkowych.
  • Osoby, których rodzina przebywa już w Norwegii i oni do nich dołączają.
  • Osoby, które studiują w Norwegii.

Polacy, ze względu na przynależność do Unii Europejskiej, jeżeli nie przebywają i nie mają planu przebywać w Norwegii dłużej niż 3 miesiące, nie muszą rejestrować się w UDI.

Natomiast każdy pobyt dłuższy niż 3 miesiące wiąże się z obowiązkiem rejestracji w UDI.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I POBIERZ INSTRUKCJĘ JAK DOKONAĆ REJESTRACJI W UDI